Mēs esam Zobārstniecības Klīnika SANDENT

SANDENT ir uzņēmums ar vairāk kā 25 gadu pieredzi zobārstniecībā.

SIA “SANDENT” uzņēmuma pirmsākumi meklējami 1994. gadā, kad to nodibināja Dr. Sandra Bētiņa – Tūna. SANDENT ir liela pieredze un jaunas ambīcijas izaugsmē.

Mēs uzņemamies atbildību, rūpējoties par mūsu klientu veselību, kas ir mūsu misija.

Klīnikas uzdevums ir sniegt augstas kvalitātes zobārstniecisko aprūpi visu vecumu pacientiem. Pacientu un personāla attiecības veidojas siltā un mājīgā gaisotnē.

Mēs saprotam Jūsu vēlēšanos saņemt zobārstniecisko aprūpi no augsti kvalificētiem un rūpīgiem speciālistiem. Mūsu profesionālisms ir ļoti būtisks Jums. Mēs apsolām Jums sniegt vislabāko zobārstniecisko aprūpi ar personīgu attieksmi mūsu klīnikā – Rīgas centrā, izmantojot pēdējos sasniegumus zobārstniecībā un augstvērtīgākos materiālus.

Mēs esam laimīgi, ka to varam!

6 Iemesli, kādēļ izvēlēties SANDENT zobārstniecību

SANDENT – augstas klases zobārstniecības klīnika Rīgas centrā, kurā strādā starptautiski kvalificēti speciālisti

Augsti kvalificēti speciālisti

Klīnikā strādā augsti kvalificēti un rūpīgi speciālisti, kuri ir ne tikai labi sava amata pratēji, bet arī mīl savu profesiju un pacientus. Ārsti savu pieredzi papildinājuši, strādājot klīnikās ārzemēs, un turpina regulāri izglītoties, apmeklējot dažādus kursus un seminārus zobārstniecībā, zobu un sejas estētikā
Personāls

Premium kvalitātes materiāli

Mūsu speciālisti izmanto pašus labākos un jaunākos stomatoloģiskos materiālus. Mēs pievēršam uzmanību materiālu sastāvam, izvēloties pēc iespējas cilvēka organismam draudzīgākus materiālus (piemēram, izmantojam plombējamo materiālu bez “bisfenola A” un to atvasinājumiem)
Materiāli un iekārtas

Aparatūra un iekārtas

Klīnikā tiek izmantotas augstākās kvalitātes, premium klases zobārstniecības iekārtas un aparatūra: STERN WEBER ir pasaules līderis augsti tehnoloģisku zobārstniecības iekārtu ražošanā; PRF (I-PRF un A-PRF) asins plazmas aparāts zobārstniecībā, kosmetoloģijā un traumatoloģijā.
Materiāli un iekārtas

99.99% aizsardzība

Jūsu drošībai un aizsardzībai visus instrumentus un leņķa galus sākotnēji apstrādājam specializētajos šķīdumos, tad tie tiek sterilizēti gaisa spiediena ietekmē autoklāvā. Visas virsmas tiek sterilizētas pēc katra pacienta apmeklējuma.
Jūsu aizsardzībai

Ģimeniskums

Mūsu pacienti vienmēr tiek gaidīti un silti uzņemti, lai justos ērti un droši – kā ģimenē. Personāls ir laipns un draudzīgs, ar labu humora izjūtu. Pacientu un personāla attiecības veidojas mierīgā un komfortablā gaisotnē, ievērojot savstarpējo cieņu un tradicionālās vērtības.
Personāls

Pozitīvas pacientu atsauksmes

Mēs lepojamies, ka mūsu pacienti ir ģimenes vairākās paaudzēs un turpina ieteikt mūsu klīniku saviem draugiem, kolēģiem un radiem. Paldies mūsu klientiem, kuri turpina mūs iedvesmot ar labiem vārdiem un pozitīvām atsauksmēm.
Lasīt atsauksmes

Materiāli un iekārtas

Klīnikas speciālisti izmanto labākos, dārgākos un jaunākos stomatoloģiskos materiālus, pievēršot lielu uzmanību ne tikai materiālu kvalitātei, tā noturībai, klājumam, estētikai, bet arī materiālu sastāvam. Tādēļ, rūpējoties par pacientu nākotnes veselību, izmantojam arvien vairāk cilvēka organismam pēc iespējas saudzīgākus, bio plombējamos (kompozītu) materiālus (t.sk., BPA free – bez Bisfenola-A un to atvasinājumiem).

 

SANDENT klīnika ir aprīkota ar modernām un profesionālām iekārtām:

  • STERN WEBER – pasaules pasaules līderis augsti tehnoloģisku zobārstniecības iekārtu ražošanā. Klīnikā uzstādīti šī zīmola krēsli un iekārtas;
  • Jaunākās paaudzes autoklāvs EURONDA E9 – spiediena iekārta, kas paredzēta medicīnas instrumentu sterilizēšanai;
  • Dentālā rentgena iekārta MY RAY RXDC eXtend – zīmols, ko augsti vērtē stomatoloģijas profesionāļi un radiologi visā pasaulē;
  • Philips ZOOM! – jaunākās paaudzes saudzīga un efektīva profesionālā zobu balināšanas sistēma;
  • PRF – asins plazmas aparāts, ko izmantojam zobārstniecībā, implantoloģijā un sejas ādas uzlabošanā – krunciņu samazināšanā (I-PRF un A-PRF).

Jūsu aizsardzībai

Jūsu drošībai un aizsardzībai visus instrumentus un leņķa galus autoklāvējam pēc katra pacienta. Klīnikā izmantojam EURONDA E9, kur sterilizācija notiek gaisa spiediena ietekmē, kur precīzi (ar sensoru un kontrolieru datorvadības palīdzību) tiek noteikta, uzturēta un kontrolēta nepieciešamā temperatūra, spiediens un sterilizēšanas ilgums.

Visas zobārstniecības kabinetu darba virsmas un krēslus, kā arī pašu iekārtu sterilizējam pēc katra pacienta. Zobārstniecības iekārtas tiek izmantotas atbilstoši ES prasībām, ievērojot pretinfekcijas kontroli.

Klīnikas personāls lieto katrai zonai atbilstošus dezinfekcijas preperātus, mazgā un dezinficē rokas, maina cimdus, atbilstoši prasībām savāc atkritumus un uztur klīnikā tīrību un kārtību.

2017. gadā tika veikta Veselības inspekcijas regulārā pārbaude (VI atzinumā “A” līmenis – tas ir augstākais novērtējums).

Iesaki mūs draugam!

Draugam pirmreizējā zobu apskate bez maksas!

Tev – 15 EUR atlaide no zobārsta pakalpojumiem!

Mūsu Partneri

Piesaki vizīti!

Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā, lai vienotos par vizītes dienu un laiku!

Sūtīt