Endodontija

Zobu sakņu kanālu ārstēšana tiek lietota, ja kariesa dēļ ir cietuši tā mīkstie audi – nervi un asinsvadi, kas atrodas zoba kanālā. Endodontijas process tiek veikts, lai attīrītu zoba kanālus no baktērijām, likvidētu pulpas iekaisumu, zobs tiktu atjaunots un to nevajadzētu izraut. Pazīmes pulpas iekaisumam var būt sāpes uz temperatūras maiņu, asas sāpes miega laikā. Ja iekaisums netiek laicīgi novērsts, tad tas pāriet hroniskā stadijā – no zoba kanāliem uz žokļa kauliem. Tāpēc iesakām laicīgi pierakstīties pie sava zobārsta!

Mūsu klīnikas zobārsti veic zoba sakņu kanālu slimību diagnostiku, ārstēšanu un palīdz saglabāt pacienta zobu. Klīnika aprīkota ar endodontiskai ārstēšanai nepieciešamiem instrumentiem un materiāliem, kā arī rentgena iekārtu. Ja nepieciešama padziļināta rentgenoloģiska izmeklēšana (2 vai 3-dimensiju datortomogrāfija), klīnika sniedz nosūtījumu uz Stomatoloģijas institūta rentgenoloģijas nodaļu, kur pacientam tiek iedots (uz rokas) disks, kuru nolasa, izvērtē un nosaka ārstēšanu jau mūsu zobārsti SANDENT klīnikā, tālāk mūsu klīnikā tiek veikts pilns ārstēšanās process.

Mūsu zobārsti regulāri papildina savas zināšanas semināros un konferencēs, un ārstēšana tiek veikta atbilstoši Eiropas zobārstniecības asociāciju vadlīnijām. Mēs sniedzam pacientiem pilnu informāciju par ārstēšanās gaitu un izmaksām.

Endodontija bieži vien ir divu vai pat vairāku seansu ārstēšanas process. Ārstēšanas ilgums un procedūras sarežģītība ir atkarīga no zoba kanālu skaita, zoba anatomijas un iekaisuma izplatības. Pateicoties mūsdienu modernām tehnoloģijām un zobārstu prasmēm, endodontiska ārstēšana ir vienīgā iespēja, lai zobu glābtu.

Aktuāls sakņu kanālu ārstēšanas un pārārstēšanas iemesls ir arī zobu sagatavošana protezēšanai.

Cenas

Zobu sakņu kanālu tīrīšana

120 – 150 EUR

Zobu sakņu kanālu pildīšana

100 – 130 EUR

Starp seanss endodontijas ārstēšanā

90 EUR

Saknes kanāla pārārstēšana

210- 260 EUR

Atbalsta skrūves – tapas iestiprināšana

70 EUR

Stiklašķiedras atbalsta tapa

90 EUR

Inlejas / skrūves izņemšana

180 EUR

Kanāla pildījuma izņemšana sakņu inlejai

80 – 90 EUR

Zoba endodontiska balināšana (par vizīti)

120 EUR

Kroņa trepanācija

60 EUR

Anestēzija

15 EUR

Dentālais rentgena uzņēmums

12 EUR

Piesaki vizīti!

Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā, lai vienotos par vizītes dienu un laiku!

Sūtīt

Profilaktiskā zobu pārbaude

Aicinām pacientus uz regulāru (reizi gadā) zobu profilaktisko pārbaudi, jo laicīga iespējamo problēmu, kariesa konstatēšana un likvidēšana vēl tā sākumposmā ir labākais veids, lai izvairītos no sarežģītu zobārstniecības manipulāciju veikšanas.
Skatīt cenas

Zobu un mutes dobuma higiēna

Laba mutes dobuma higiēna un veselas smaganas nodrošina veselīgu smaidu. Klīnikā veicam profesionālu pilnu mutes dobuma un zobu higiēnu. Iesakām pacientiem mutes dobuma un zobu higiēnu veikt regulāri – reizi 6 mēnešos.
Skatīt cenas

Zobu labošana

Zobu labošana ir zobu caurumu labošanas procedūra, kurā zoba bojātā daļa tiek aizpildīta ar plombējamo materiālu, kas tiek piemērots katrai klīniskajai situācijai. Mēs izvēlamies maksimāli saudzējošas metodes, likvidējot tikai bojātos audus.
Skatīt cenas

Endodontija

Zobu sakņu kanālu ārstēšana tiek lietota, ja kariesa dēļ ir cietuši tā mīkstie audi – nervi un  asinsvadi, kas atrodas zoba kanālā. Endodontijas process tiek veikts, lai attīrītu zoba kanālus no baktērijām, zobs tiktu atjaunots un to nevajadzētu izraut.

Skatīt cenas

Ķirurģija

Mūsu personālam ir viss nepieciešamais, lai vajadzības gadījumā veiktu ķirurģiskas manipulācijas un zobu ekstrakciju tik komfortabli cik vien iespējams. Pie komplicētām ķirurģiskām manipulācijām mēs pieaicinām augsti kvalificētus speciālistus – ķirurgus.
Skatīt cenas

Implantoloģija

Zoba implants ir zoba saknes aizvietotājs, izgatavots no īpaši izturīga, viegla un bioloģiski saderīga materiāla. Klīnika saviem pacientiem piedāvā divu pasaules vadošo ražotāju implantus: Straumann (Šveice) un ETK (Francija). Implantoloģijas process tiek veikts klīnikā uz vietas.
Skatīt cenas

Zobu protezēšana

Mūsu ārsti ir specializējušies zobu protezēšanā. Zobu protezēšana palīdz gan funkcionāli, gan estētiski atjaunot zaudētu zobu vai tā daļu. Piedāvājam neizņemamās protēzes, izņemamās protēzes un protezēšanu uz implantiem.
Skatīt cenas

Zobu estētika un balināšana

Mēs varam palīdzēt Jums izskatīties labi un uzlabot Jūsu smaidu. Piedāvājam pārklājumus, presētā porcelāna pārklājumus, plāksnītes (venīrus) un zobu balināšanu mājas apstākļos un balināšanu klīnikā ar Philips ZOOM!.
Skatīt cenas

Kapes zobu aizsardzībai

Mēs rūpējamies par zobu griezējiem, piedāvājot nakts silikona kapes, kas izgatavotas individuāli pacientam. Zobu griešana ir aizvien izplatītāka problēma, kā sekas ir neatgriezenisks zobu nodilums. Sportistiem piedāvājam individuālas aizsargkapes.
Skatīt cenas

PRF

Jaunums! PRF (A-PRF un I-PRF) – asins plazmas aparāts, ko izmantojam zobārstniecībā, traumatoloģijā un sejas ādas uzlabošanā. Šis process nodrošina ilgtermiņa audu atjaunošanos un ādas reģenerēšanu bez blakus parādībām

Skatīt cenas

Ortodontiskās kapes

Ortodontiskās kapes ir alternatīva zobu breketēm, tikai estētiski pievilcīgā veidā un mazāk sāpīgi. Kapes ir nealerģiskas un elastīgas, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām – augstas izšķirtspējas 3D ortodontiskajiem printeriem.
Skatīt cenas

Bērnu zobārstniecība

Mums ir svarīga savu pacientu bērnu zobiņu veselību. Īpaša vērība ir jāpievērš bērna zobu higiēnai. Mazajiem pacientiem ir nepieciešama īpaša pieeja, tāpēc sadarbojamies ar bērna vecākiem, lai zobārsta apmeklējums būtu kā piedzīvojums.
Skatīt cenas