Zobu un mutes dobuma higiēna

Klīnikā veicam profesionālu pilnu mutes dobuma un zobu higiēnu – profilaktiska zobārstniecības procedūra, kuru veic sertificēts zobu higiēnists, jo ikdienā zobu tīrīšana ne vienmēr spēj pilnībā notīrīt aplikumu, sevišķi no grūti aizsniedzamajām vietām (starp zobiem un pie smaganām). Laika gaitā sakrājušais aplikums pārvēršas zobakmenī un mājas apstākļos to nav iespējams likvidēt.

Ja Jums ir asiņojošas un sāpīgas smaganas, slikta elpa, dzeltenīgs vai brūns aplikums uz zobiem un mēles, kariess vai aizdomas par kariesu, tad Jums noteikti nepieciešama profesionāla pilna zobu un mutes dobuma higiēna.

Higiēnas procedūras laikā rūpīgi tiek noņemts zobakmens un mīkstais zobu aplikums, zobi tiek nopulēti ar profesionālām pastām un nepieciešamības gadījumā – ar  sodas strūklu (Air-Flow, kas rada balinošu efektu), kā arī zobi tiek pārklāti ar flora aplikāciju vai citiem zobus stiprinošiem līdzekļiem.

Ja pacientiem ir izteikts zobakmens, sākotnēji zobakmens tiek notīrīts ar ultraskaņas skeileri (mehānisks instruments, kas ar ultraskaņas vibrāciju noņem zobakmeni virs smaganu līmenī). Papildus katrs zobs tiek notīrīts ar speciāliem rokas instrumentu, jo tikai ar to iespējams piekļūt grūti aizsniedzamās vietās, zem smaganu un starpzobu rajonā. Bez rokas instrumenta izmantošanas mutes dobuma higiēna nav pilnīga. Tāpēc mūsu klīnikā zobu higiēnas procedūra aizņem 60 minūtes laika. Pēc zobakmens rūpīgas notīrīšanas, zobi tiek pulēti ar speciālu pastu, rūpīgi izdiegoti un, ja nepieciešams  – zobu starpas izpulētas ar sodas strūklu (Air-Flow).  Procedūras noslēgumā higiēnists uzklāj fluora pastu, lai atjaunotu zoba dabīgās aizsarg spējas. Mūsu higiēnisti sniegs Jums arī izglītojošu informāciju par pareizu mutes dobuma kopšanu – zobu pastas, zobu birstes, zobu diega un skalojamo līdzekļu izvēli, parādīs kā pareizi diegot zobus un tīrīt mēli, kā arī atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

Iesakām!

Pacientiem iesakām 30 min pēc mutes dobuma higiēnas neēst, nedzert un neskalot muti, kā arī tajā dienā nelietot uzturā krāsainus ēdienus (piemēram, bietes) un dzērienus (piemēram, sarkanvīns).

Nevēlamas zobu baktērijas ir iemesls, ka pastiprinātu bojājas zobi un asiņo smaganas. Tāpēc pacientiem iesakām profesionālu pilnu zobu un mutes dobuma higiēnu veikt 2 reizes gadā – ik pēc 6 mēnešiem.

Pacientiem ar pastiprinātu zobakmens veidošanos tendenci, pacientiem ar dažādām neizņemamām zobu restaurācijām (implanti, tilti), smēķētājiem, cukura diabēta pacientiem un paradontozes pacientiem iesakām procedūru veikt biežāk kā reizi pusgadā.

Laba mutes dobuma higiēna un veselas smaganas nodrošina veselus zobus un skaistu smaidu!

Cenas

Pilna zobu un mutes dobuma higiēna

85 EUR

Atkārtota zobakmens un aplikuma noņemšana pieaugušajiem liela zobakmens gadījumā

60 EUR

Pigmentācijas noņemšana ar Air Flow

15 EUR

Virsmas anestēzija

5 EUR

Higiēna ortodontijas pacientiem ar breketiem (piemaksa)

35 EUR

Higiēna bērniem(maiņas sakodiens), 30 min

60 EUR

Higiēna bērniem (ar piena zobiem), 30 min

40 EUR

Mutes dobuma higiēnas procedūra pusaudžiem ar pastāvīgo sakodienu līdz 16 gadu vecumam

80 EUR

Silants (vienam zobam)

15 EUR

Aizsarg lakas uzklāšana (vienam zobam)

15 EUR

Piesaki vizīti!

Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā, lai vienotos par vizītes dienu un laiku!

Sūtīt

Profilaktiskā zobu pārbaude

Aicinām pacientus uz regulāru (reizi gadā) zobu profilaktisko pārbaudi, jo laicīga iespējamo problēmu, kariesa konstatēšana un likvidēšana vēl tā sākumposmā ir labākais veids, lai izvairītos no sarežģītu zobārstniecības manipulāciju veikšanas.
Skatīt cenas

Zobu un mutes dobuma higiēna

Laba mutes dobuma higiēna un veselas smaganas nodrošina veselīgu smaidu. Klīnikā veicam profesionālu pilnu mutes dobuma un zobu higiēnu. Iesakām pacientiem mutes dobuma un zobu higiēnu veikt regulāri – reizi 6 mēnešos.
Skatīt cenas

Zobu labošana

Zobu labošana ir zobu caurumu labošanas procedūra, kurā zoba bojātā daļa tiek aizpildīta ar plombējamo materiālu, kas tiek piemērots katrai klīniskajai situācijai. Mēs izvēlamies maksimāli saudzējošas metodes, likvidējot tikai bojātos audus.
Skatīt cenas

Endodontija

Zobu sakņu kanālu ārstēšana tiek lietota, ja kariesa dēļ ir cietuši tā mīkstie audi – nervi un  asinsvadi, kas atrodas zoba kanālā. Endodontijas process tiek veikts, lai attīrītu zoba kanālus no baktērijām, zobs tiktu atjaunots un to nevajadzētu izraut.

Skatīt cenas

Ķirurģija

Mūsu personālam ir viss nepieciešamais, lai vajadzības gadījumā veiktu ķirurģiskas manipulācijas un zobu ekstrakciju tik komfortabli cik vien iespējams. Pie komplicētām ķirurģiskām manipulācijām mēs pieaicinām augsti kvalificētus speciālistus – ķirurgus.
Skatīt cenas

Implantoloģija

Zoba implants ir zoba saknes aizvietotājs, izgatavots no īpaši izturīga, viegla un bioloģiski saderīga materiāla. Klīnika saviem pacientiem piedāvā divu pasaules vadošo ražotāju implantus: Straumann (Šveice) un ETK (Francija). Implantoloģijas process tiek veikts klīnikā uz vietas.
Skatīt cenas

Zobu protezēšana

Mūsu ārsti ir specializējušies zobu protezēšanā. Zobu protezēšana palīdz gan funkcionāli, gan estētiski atjaunot zaudētu zobu vai tā daļu. Piedāvājam neizņemamās protēzes, izņemamās protēzes un protezēšanu uz implantiem.
Skatīt cenas

Zobu estētika un balināšana

Mēs varam palīdzēt Jums izskatīties labi un uzlabot Jūsu smaidu. Piedāvājam pārklājumus, presētā porcelāna pārklājumus, plāksnītes (venīrus) un zobu balināšanu mājas apstākļos un balināšanu klīnikā ar Philips ZOOM!.
Skatīt cenas

Kapes zobu aizsardzībai

Mēs rūpējamies par zobu griezējiem, piedāvājot nakts silikona kapes, kas izgatavotas individuāli pacientam. Zobu griešana ir aizvien izplatītāka problēma, kā sekas ir neatgriezenisks zobu nodilums. Sportistiem piedāvājam individuālas aizsargkapes.
Skatīt cenas

PRF

Jaunums! PRF (A-PRF un I-PRF) – asins plazmas aparāts, ko izmantojam zobārstniecībā, traumatoloģijā un sejas ādas uzlabošanā. Šis process nodrošina ilgtermiņa audu atjaunošanos un ādas reģenerēšanu bez blakus parādībām

Skatīt cenas

Ortodontiskās kapes

Ortodontiskās kapes ir alternatīva zobu breketēm, tikai estētiski pievilcīgā veidā un mazāk sāpīgi. Kapes ir nealerģiskas un elastīgas, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām – augstas izšķirtspējas 3D ortodontiskajiem printeriem.
Skatīt cenas

Bērnu zobārstniecība

Mums ir svarīga savu pacientu bērnu zobiņu veselību. Īpaša vērība ir jāpievērš bērna zobu higiēnai. Mazajiem pacientiem ir nepieciešama īpaša pieeja, tāpēc sadarbojamies ar bērna vecākiem, lai zobārsta apmeklējums būtu kā piedzīvojums.
Skatīt cenas